KAYIT

Ödeme Fırsatı

KİMLER BAŞVURABİLİR?

  • T.C Kamu veya Özel Üniversitelerinden birine halen öğrenci olarak devam ediyor olmak

 

  • Ön Lisans veya Lisans öğrencisi olmak

(Yüksek lisans ve doktora öğrencileri kabul edilmemektedir)

 

  • EDUCAMPER eğitim modüllerine katılmakta yasal olarak herhangi bir engeli olmamak

 

Eğitim ve Sınav Ücreti

Eğitim ücreti EDUCAMPER web sitesinde belirtildiği gibidir. Herhangi bir ayın veya modülün eğitim ücreti EDUCAMPER tarafından belirlenecek olup önceki veya sonraki eğitim ücretleri ile mukayese edilemez.

Eğitimi için başvurular EDUCAMPER web sitesi üzerinden online olarak alınacaktır. Eğitim ücreti sadece banka kanalıyla alınacak olup elden ödeme kabul edilmemektedir.

Tüm katılımcılar aynı eğitim ücretini ödeyeceklerdir. Eğitim ücretleri başvuru işleminden sonra ödenmelidir. Eğitim ücreti ödenmeyen başvurular dikkate alınmayacak ve başvuru sahibi bu konuda herhangi bir hak iddia edemeyecektir.

Ödenen eğitim ücreti web sitemizde belirtilen, ödemeye açık olan modüle ait eğitimi ve yapılacak olan sınav sonrası bir adet sertifika hakkını kapsamaktadır. Educamper eğitimleri modül olarak verilir, bütündür ve katılımcıların bizzat eğitimlere fiziki olarak gelmeleri ve takip etmeleri zorunludur. Ancak katılımcılar zorunlu hallerde eğitimin en çok 1 gününe devamsızlık yapabilir. 

Bir eğitim döneminde sertifika sınavı öncesinde gerekli katılım şartlarını sağlayamayan katılımcılar sertifika sınavına girebilirler fakat taahhüt edilen sertifika ve özgeçmiş paylaşımı yapılmaz. Eğitimin açılmasından sonra katılım sağlayamayan kişiler, ücret iadesi konusunda hak talep edemezler. Eğitimlere ara verilemez, taahhüt edilen eğitim dönemi içerisinde tamamlanmalıdır. Eğitimi takip etmek katılımcıların sorumluluğundadır.

Alınan eğitim ücretleri ücretin yatırılmasından sonra en geç 7 gün içerisinde başvuruda bulunmak ve eğitimin başlamasına 10 günden fazla süre kalmış olması durumunda iade edilebilir. Eğitimin açılmaması halinde katılımcı yatırdığı ücreti en geç 7 gün içerisinde başvuruda bulunarak iade alabilir veya açılacak olan bir sonraki eğitime katılmak üzere hakkını saklayabilir.

EDUCAMPER anlaşma içerisinde olduğu firmalara katılımcıların özgeçmişlerini sertifikalarını firmaların stajyer öğrenci talebine göre değerlendirip gönderecektir. EDUCAMPER stajyer kadrosu dolmuş olan firmalara gönderim yapmama hakkına sahiptir.

Eğitim tarihi: 28 Nisan 2018 Ctesi

Eğitim Süresi: 10:00-17:00 (1 gün)

EĞİTİM İÇERİĞİ

KRİZ YÖNETİMİ VE PROBLEM ÇÖZME

İLETİŞİM YÖNETİMİ

EKİP ÇALIŞMASI

KAYIT

99TL

Staj İçin Tercih Edilen Öğrenci Olma Fırsatı

Firmaların Bakış Açısını Öğrenme

İş Görüşmelerini Başarıyla Geçme

Firmalarla Eşleşme İmkanı

Uluslararası Sertifika